SIK SORULAN SORULAR

Kürk ve deri ceketlerimi muhafaza etmek için Magic Saver Bag vakumlu poşetleri uygun mudur?

Vakumlu poşetler deri eşyalar ve kürklerin muhafaza edilmesi için uygun değildirler.

Gıda maddelerini vakumlu poşetin içinde saklayabilir miyim?

Vakumlu poşetler gıda maddelerinin saklanması için uygun değildir.

Vakumlu poşet içerisinde ne konulabilir?

Yazlık kışlık kıyafetlerinizi, mont, palto ve kazaklarınızı, nevresim takımlarınızı, yastık, yorgan ve battaniyelerinizi, çeyizlik eşyalarınızı vs. vakumlayarak saklayabilirsiniz.

Magic Saver Bag ile vakumladığım poşetler kırışır mı?

Buruşma ürünlerin kumaşına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir fakat vakumlayacağımız parçaları özenle katlayıp poşetin içine düzenli bir şekilde yerleştirdiğimiz takdirde buruşma işlemi gerçekleşmeyecektir.

Kıyafetlerimi vakumlayarak valizime koyabilir miyim?

Magic Saver Bag vakumlu poşetler özellikle seyahate giderken valize sığdıramadığınız tüm eşyalar için %75 yer tasarrufu sağlar. Bu sayede daha küçük valizlere daha çok eşya sığdırabilirsiniz.

Magic Saver Bag vakumlu poşetler suya dayanıklı mıdır?

Magic Saver Bag vakumlu poşetleri su geçirmez ve dayanıklıdırlar fakat yıkama işlemine uygun değildirler.

Magic Saver Bag vakumlu poşetlerin temizliğini nasıl yapmalıyım?

Vakumlu poşetlerinizi hafif nemli bir bez yardımıyla bastırmadan temizleyiniz.

Magic Saver Bag ile vakumlanan eşyalar ne kadar süre kalır?

Vakumlanan eşyalar 12 aya kadar uzun bir süre saklanabilir.

Magic Saver Bag ile saklanırken nelere dikkat edilmeli?

Magic Saver Bag ürünleri dayanıklılığı ve raf ömrü ile her zaman lider marka olmayı sürdürürken dış etkenlerden korumak için baza altlarında vidalara ve dolap içlerinde kesici, delici materyallerin yakınında olması vakumlu poşetlere zarar verir ve yırtılmasına neden olmaktadır.

Magic Saver Bag vakumlu poşetleri kapatırken mutlaka mandal kullanmalı mıyım?

Vakumladığımız poşetin hava kaçırmaması için poşetin içinde yer alan mandalla bir ucundan diğer ucuna bastırarak kapatmak son derece önemli bir husustur. Poşetin fermuarı kapatılmadığı takdirde vakumlama işlemini tekrarlamak gerekir.

Magic Saver Bag vakumlu poşetler ile eşyalarımı nemden, küften, böcekten koruyabilir miyim?

Vakumlu poşetlerimiz hava ve sıvı sızdırmaz özelliğe sahiptir. Bu yüzden vakumlama işleminde havayı tamamen arındırdığımız için poşette nem, küf, böcek kalma şansı yoktur.

Eşyalarımı Magic Saver Bag vakumlu poşetten çıkardıktan sonra yıkamam gerekir mi?

Vakumladığınız eşyaları poşetten çıkardıktan sonra herhangi bir yıkama işlemine gerek yoktur. Vakumlu poşetler her türlü kir, toz, nem, hava gibi etkenleri geçirmediği için eşyalar ilk günkü temizliği ile kalır.

Magic Saver Bag vakumlu poşetlerinin yeri değiştirildiğinde hava kaçırır mı?

Poşet taşıması esnasında valf ten veya poşetin dolum ağzından tutarak sürüklemeyin. Poşeti dik tutarak, fermuarı üste gelecek şekilde ortadan tutarak taşıyınız. Bu şekilde taşınırsa hava kaçırma olmayacaktır.

Magic Saver Bag vakumlu poşetler hava kaçırır mı, kaçırırsa ne yapmalıyım?

Vakumlu poşetler doğru kullanıldığında asla hava kaçırma işlemi gerçekleşmez. Vakumlu poşetin fermuarı ya da valf kapağı iyi kapatılmamış olabilir. Poşetin tekrar kontrol edilerek mandal yardımı ile sıkıca kapatılarak vakumlanması gerekmektedir.

Magic Saver Bag vakumlu poşetleri kaç kez kullanabilirim?

Poşete zarar gelmediği sürece ömür boyu kullanıma uygundur.

Eşyalarımı vakumladıktan sonra poşeti nerelerde muhafaza edebilirim?

Magic Saver Bag vakumlu poşetler 0-35° sıcaklık aralığında her ortamda saklamak için uygundur. Vakumlu poşetin valf kapağı yukarı bakacak şekilde muhafaza edilmelidir. Vakumlu poşeti daha uzun süre kullanabilmek için muhafaza edeceğiniz alanlarda poşetin zarar görmemesine özen gösterin.

Eşyalarımı vakumladıktan sonra poşeti nerelerde muhafaza edebilirim?

Magic Saver Bag vakumlu poşetler 0-35° sıcaklık aralığında her ortamda saklamak için uygundur. Vakumlu poşetin valf kapağı yukarı bakacak şekilde muhafaza edilmelidir. Vakumlu poşeti daha uzun süre kullanabilmek için muhafaza edeceğiniz alanlarda poşetin zarar görmemesine özen gösterin.

Magic Saver Bag vakumlu poşetin içini ne kadar doldurabilirim?

Vakumlu poşetleri aşırı doldurmak vakumlama işleminin tekrarlanmasına neden olacaktır. Doldurma işlemini “STOP” yazısına kadar gerçekleştiriniz.

"" was added to wishlist