HAKKIMIZDA

 

1994 Yılında İzmir’de kurulmuş olan Egemen Hediyelik Eşya Oyuncak Züc. Elekt. Gıda Teks. Amb. İnş. San. Tic. A.Ş. faaliyetlerine hediyelik eşya ve züccaciye ürünleri ithalatı ile başlamış ve kısa zamanda sektörün aranılan isimlerinden olmuştur.

Bugün; uzman satış-pazarlama kadrosu ile neredeyse yurttaki tüm ulusal zincir mağazalara girmiş ve yurtdışı pazarına girmeyi kendisine hedef edinmiştir.

Kendi bünyesinde kurduğu KİOS İthalat ve Egemen İthalat ile de iki koldan faaliyetlerine devam etmektedir.

Egemen Group 2004 yılında üretim tesisi kurup 4 farklı boyda 5 farklı çeşit vakumlu poşet üretimine başlamış ve kısa zamanda kendi markası Magic Saver Bag ile hedef tüketici kitlesine ulaşmıştır.

Ulusal zincir mağazalarla yaptığı anlaşmalarla da farklı markalarla Private-Label üretimine devam etmektedir.

 

Bugün itibariyle tüm dünyada aylık 2.667.000 adet vakumlu poşet üretimi ile 32.000.000 adet yıllık üretim kapasitesine ulaşmanın haklı gururunu yaşıyoruz…

DEĞERLERİMİZ

Dinamik, esnek ve proaktif stratejilere dayanan yönetim modelinin bir sonucu olarak son yıllarda önemli bir büyüme kaydetmiştir.

Büyük hacimli tekstil ürünlerinin küçük hacimlerle muhafaza edilmesi fikrini yani vakumlu poşeti keşfetmiş ve bununla beraber büyümede büyük bir ivme yakalamıştır.

Yönetimi müşteri odaklı politikası ile yer yer müşterileri ile Uzakdoğu ziyaretinde bulunmuş ve ithalat faaliyetlerini birebir talep doğrultusunda gerçekleştirmiştir.

Grubumuz bu büyüme ile hem ülke ekonomisine katkıda bulunmuş hem de yeni istihdamlar oluşturmuştur.

Yürürlükteki kanun ve yönetmelikler çerçevesinde, toplam kalite yönetim sistemlerinin sürekli olarak iyileştirilmesine daima önem vermiştir.

Enerji ve doğal kaynakların verimli kullanılması, kirliliğin kaynağında önlenmesi, çalışanlarımızın ve toplumun çevre bilincinin artırılması yönündeki faaliyetlerimizle geleceğimize sahip çıkıyoruz.

SEKTÖRÜNDE LİDER

KUSURSUZ YÖNETİŞİM

DENEYİMLİ DESTEK

"" was added to wishlist